FruitMood – 100% ovocná tyčinka

Ovocná tyčinka a tajemství její popularity

Proč? Protože přírodní ovocná tyčinka FruitMood obsahuje pouze přírodní složky, které uchovávají vitamíny a stopové prvky potřebné pro tělo. Je to skvělá alternativa k nezdravým čokoládám a dortům.

Tyčinka se nejčastěji vyrábí z jablek, používá se i jiné ovoce a bobule (jahody, maliny, švestky, třešně atd.). Z ovoce se udělá pyré, vzniklá hmota se rozprostře v tenké vrstvě na plech (deco) a suší se při nízkých teplotách několik hodin. Když produkt zhoustne, nechá se vychladnout, nakrájí se na kousky. Pro zpestření chuti se někdy do pyré přidává med, ořechy, koření.

Proč je ovocná tyčinka SERGIO oblíbenou pochoutkou ?

Navzdory skutečnosti, že tento dezert je znám již několik století, zvýšený zájem o něj se objevil až v naší době.

To je vysvětleno skutečností, že mnozí začali více věnovat pozornost zdravé výživě a vybírají si produkty, které jsou nejen chutné, ale také užitečné. Přírodní ovocná tyčinka spojuje všechny tyto vlastnosti, takže poptávka po ní je vysoká.

 

Výhody přírodních ovocných tyčinek FruitMood:

  • Neexistují žádné tuky, ale existuje mnoho užitečných složek (vitamíny, antioxidanty, pektiny, aminokyseliny)
  • Hodně lehce stravitelných sacharidů, které se rychle zpracovávají na energii
  • Vynikající občerstvení pro lidi jakéhokoli věku, lze jej jíst s čajem, kávou, mlékem, zmrzlinou nebo jako samostatné jídlo
  • Má pozitivní vliv na gastrointestinální trakt, kardiovaskulární, kostní a další systémy.

Sladký dezert s příjemnou kyselinkou a strukturou tělo nejen zasytí, ale i tonizuje. Pravidelné používání ovocných tyčinek urychluje metabolismus a čistí toxiny. Takové potěšení je užitečné pro zlepšení emocionálního pozadí, pro chronickou únavu, pro zvýšení duševní aktivity.

Jako všechny přírodní produkty se tyčinka nedoporučuje těm, kteří jsou alergičtí na její složky. Tyčinka navíc obsahuje hodně přírodního cukru, takže by se měli mít na pozoru diabetici. Pokud jsou tyčinky často ve stravě, je nutné pravidelně kontrolovat dutinu ústní, aby nedošlo ke vzniku kazu.

Přírodní produkty jsou vyráběny podle léty prověřených receptur, takže máte zaručenou příjemnou chuť a mnoho výhod!